Семинары

Семинары – это возможность обсудить актуальные вопросы действующего законодательства и поделиться своим практическим опытом решения конкретных проблем.

30.05.2017

Внимание! Штрафы за нарушения законодательства по труду!

 

 

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

«Перевірки Держпраці-2017»

Програма семінару:

09:30 – 10:00

Реєстрація учасників

10:00 – 11:30

І. А ми до вас!

Роботодавець як об’єкт відвідування і об’єкт інспектування. Знайомимось із суб’єктами, що спостерігають за діями роботодавця, та їх роллю (впливом) у наглядових і контрольних повноваженнях інспекторів праці.

Державна служба з питань праці.

Державна фіскальна служба.

Органи Пенсійного фонду України.

Участь органів місцевого самоврядування та громадського контролю в нагляді й контролі за додержанням законодавства про працю.

На що звернути увагу, коли інспектори праці реалізують свої повноваження за зверненням фізичної особи – найманого працівника, та при наявності індивідуального трудового спору.

Допускати чи не допускати інспектора праці: варіанти поведінки і наслідки.

11:30 – 11:45

Кава-брейк

11:45 – 13:15

ІІ. Заходи контролю і нагляду за додержанням законодавства про працю

Загальні поняття і відмінності наглядових і контрольних функцій держави за дотриманням законодавства про працю.

Повний вичерпний перелік законних підстав та умов проведення заходів контролю і нагляду. Пам’ятаймо про державну регуляторну політику: державні інспектори праці і Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

З чого починається «перевірка» Держпраці. Алгоритм узгоджених дій працівників роботодавця під час відвідувань і інспектувань державними інспекторами праці. Права і обов’язки державних інспекторів праці, форми і методи їх роботи. Що заборонено державним інспекторам праці. Перелік локальних актів роботодавця, що досліджуються при перевірці. Порядок оформлення результатів заходів контролю і нагляду. Що дає роботодавцю подання заперечень.

13:15 – 13:45

Перерва на ланч

13:45 – 14:15

ІІІ. Ціна порушень трудового законодавства

Скільки коштує роботодавцеві порушити трудове законодавство. Фінансова, адміністративна, кримінальна відповідальність.

14:15 – 15:15

Судовий і позасудовий захист прав роботодавця: порядок, строки, предмет оскарження і поради. Актуальна судова практика із захисту прав роботодавців. Кроки на упередження настання кримінальної відповідальності.

15:15 – 15:30

Кава-брейк

15:30 – 16:00

ІV. Виправляємо помилки

Аналіз трудових порушень, поради для їх усунення і виправлення. Буд Приховані трудові правовідносини. Договори цивільно-правового характеру як об’єкт ризику для застосування фінансових санкцій, їх різновиди. Облік робочого часу, зарплата «в конверті». Аналіз стану дотримання законодавства про працю за зверненнями роботодавця. Відповіді на запитання.

Доповідач:

Аліна Биструшкіна, адвокат(стаж адвокатської діяльності понад 10 років).

 

Кількість містць обмежена 

Вартість:750 грн. Виконавець послуг не є платником ПДВ. У вартість включені: інформаційно-консультаційне обслуговування на семінарі, презентаційні матеріали в електронному вигляді, кава-брейки, ланч.

Місце проведення:Дніпропетровська Торгівельно-Промислова палата (м. Дніпро, вул. Шевченка, 4)

Час проведення:9:30 – 16:00

Реєстрація за телефонами: (056) 371-56-27, 067-639-70-74 

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!


Отправить